Hakkımızda

Biz Kimiz?

2012 yılında Bursa’da Beyaz Bebek markasıyla bebek kıyafeti imalatı yapmaya başladık. İlk olarak sıfır yaş grubu ikili takımların imalatı yapılırken ilerleyen dönemde,  pazarın artan talebi ve firmanın üretim deneyimiyle, ürün çeşitliliğimizi üçlü takımlar ve 2 yaş grubuna kadar arttırdık. Daha sonra  diğer markamız olan White Baby'nin tescilini alarak,  bu marka altında 4 yaş grubuna kadar ürünler üretmeye başladık ve ürünlerimizin kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmekteyiz. 

Başlangıçta iç pazar ihtiyaçlarına yönelik ürünler  üreten bir markayken daha sonra yurt dışından gelen istekler doğrultusunda global pazara yönelik modellerin üretimine ve satışlarına başlandı. Ayrıca üstün üretim kabiliyeti sayesinde yurtdışı markalarından sipariş alarak müşteriye özel "Private Label" üretim yapılması konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Balkanlar, Ortadoğu ve Rusya başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli ürünlerimiz ile ihracatımızı gerçekleştirmekteyiz. 

2018 yılından bu yana  imalathane, Ar-Ge, depo, kesim ve ütü bölümlerini de kendi bünyemizde barındıran Beyaz Bebek fabrikasında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Beyaz Bebek olarak vizyoner hedeflerimiz ile  her geçen gün marka değerimizi, ürün çeşitliliğimizi  ve pazar payımızı arttırmaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Müşterilerimize, A dan Z ye geniş ürün seçenekleri sunmak.
Her müşterimizi kendisine en uygun pratik ve ekonomik çözümlerimizle buluşturmak.
Müşterilerimize, sürekli ve istikrarlı olarak yeni ürünler ile yeni satış seçenekleri sunarak rekabet güçlerini arttırmak ve kazanmalarını sağlamak.
Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak,

Neden Beyaz Bebek?

2012'den beri Beyaz Bebek olarak tek amacımız; dünya bebekleri için rahat ve sağlıklı kıyafetler üretmek.

Göz alıcı modellerimiz 3 aşamada ortaya çıkıyor:
- Önce, Ar-Ge ve tasarım ekibimiz renkli ve eğlenceli modelleri hazırlıyor.
- Daha sonra, kompakt penyeden imal edilen en kaliteli örme kumaşları seçiyoruz.
- Son olarak; yüksek kapasiteli üretim tesislerimizde, kumaşları özel tasarımlarımızla buluşturuyoruz.

  • Nasıl toptan alışveriş yapabilirim?

    Beyaz Bebek'in rahat ve sağlıklı ürünlerine ulaşmak ve yakından incelemek için hemen bize ulaşın.
  • Özel etiketli üretim yapıyor musunuz?

    Yüksek kapasiteli üretim tesislerimizde, uzman tasarım ekibimiz ile markanız için üretim yapabiliriz.
  • Hangi ülkelere ihracat yapıyorsunuz?

    Ürünlerimizi Türkiye'nin dışında, başta Orta Doğu, Balkanlar ve Rusya olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde de satışa sunuyoruz.